Billboard

Billboard

Yaygın olarak kullanılan ve en iyi bilinen açık hava reklam aracı olan billboardlar, reklamın en yüksek düzeyde görünümünü sağlar. 

Billboardlar 115 gr/m² ağırlığında, su bazlı ve blueback özelliğine sahip kağıda basılmaktadır. Baskılar, billboard posterleri için özel olarak üretilen kağıda açıkhava reklamcılığı için özel olarak üretilen matbaa boyaları kullanılarak, 4 parça halinde basılır. Büyük Baskı Merkezinde billboard afişleri ofset ve dijital olarak basılmaktadır.

CLP (City-Light-Poster) / Durak-Raket

CLP veya raket olarak adlandırılan city light posterler otobüs duraklarında, caddelerde, havalimanı gibi insan ve araba trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunmaktadır. CLP’ler, içten aydınlatmalı, security camlı, 24 saat reklamın görülebildiği özel reklam üniteleridir. Büyük Baskı Merkezi’nde CLP afişleri digital ve ofset olmak üzere iki baskı tekniği ile 150 gr / m2 mat kuşe kağıda basılmaktadır. 

CLP (City-Light-Poster) / Durak-Raket
Megalight /Scrollboards

Megalight /Scrollboards

Afiş değiştiricili megalightlar, 120 gr/m2 ağırlığında özel olarak üretilen dayanıklı poster kağıdına basılmaktadır. Bu kağıt Megalight içerisinde hava koşullarına bağlı olarak değişen ısıya uyumludur. Megalight afişleri tek parça olarak dijital baskı tekniği ile basılır.

Vinyl

Işıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. 

Işıklı vinil; floresan ışıklı panolarda kullanılır. 
Işıksız vinil; afişlerde, panolarda, dış mekan bina cephelerinde, billboardlarda kullanılır.

Vinyl
Folyo

Folyo

* Beyaz 
* Cast 
* Şeffaf 

folyo olarak üç çeşittir. 

Beyaz Folyolar: Müşterinin tercihine göre panolarda, cam vitrinlerde, cephelerde ve yönlendirmelerde kullanılır. 

Cast Folyolar: Girintisi ve çıkıntısı çok olan yerlerde ve özellikle araç kaplamalarında sıcak hava ile uygulanır. Özel laminasyonla daha uzun ömürlü olur.

Şeffaf Folyo: Ters ya da düz olarak dijital baskı yapılır, içerden ya da dışardan yapıştırılabilir. Sticker olarak da kullanılabilir. 

Mesh

Mesh, malzemenin delikli olması özelliği ile bina cephelerinde ve özellikle cephe tadilatlarında koruma görevi yerine getirirken, dijital baskı ile reklam amaçlı da kullanılabilen bir üründür. Delikli olması sayesinde rüzgara karsı dayanıklıdır. İçerden bakıldığında dışarısı görülebilir. Dışarıdan gün ışığı alma seviyesi maksimum düzeydedir.

Mesh
One Way Vision

One Way Vision

Cam binalara ve vitrin camlarına uygulanır. Bu uygulama ile içeriden bakıldığında dışarısı görünür, dışarıdan gün ışığı alma seviyesi maksimum düzeydedir.